Töömaja MTÜ on sotsiaalne ettevõte, mille eesmärk on lahendada sõltuvusprobleeme ettevõtlikul moel. Meie missioon on luua elu- ja töökeskkond lootuse kaotanud inimestele, et nad leiaks endas jõudu kaine elu juurde pöördumiseks. Töömajas õpitakse taas oma eluga toime tulema, tegema tavapärast tööd ja toetama teisi omasuguseid. Soovime olla isemajandav, jätkusuutlik, kvaliteetseid tooteid ja teenuseid pakkuv kogukond. Arendame oma tegevust eesmärgiga, et võimaldada töökohti  meie kogukonnale – seepärast investeerime kogu ülejäägi tagasi, et Töömaja elu- ja töötingimused paraneksid ning oleksid konkurentsivõimelised.

Töömaja kasum on taastatud inimesed!

 

TUTVU MEIE TÖÖDE JA TEENUSTEGA

Mööbli renoveerimine

Töömajas renoveerime erinevaid mööbliesemeid. Anname vanale mööblile uue elu.

Küttepuud

Metsatöö – langetus ja võsalõiku ning küttepuude tegemine JAPA-masinaga.

Kinnisvara hooldusteenus

Üldehitus, kinnisvara haldus-ja hooldusteenus

Haljastustööd

Muruniitmine, võsalõikus, puude ja hekkide istutamine, mullatööd

Mahepõllumajandus

Mahepõllumajandus ehk ökoloogiline põllumajandus on selline põllumajanduslik tootmisviis, kus pööratakse suurt tähelepanu  keskkonnahoiule ja ökoloogilisele tasakaalule.

Toitlustamine

Kui on vaja korraldada midagi suuremat, siis on meil veel korralik suur köök. Seal on võimalus panna potid-pannid tööstuslikule pliidile ja valmistada toitu kasvõi sajale inimesele. Ideaalne koht hoidiste valmistamiseks!