Villy Võrk

MTÜ TÖÖMAJA TEGEVJUHT

 

Villy on Töömaja tegevjuht ja kogemusnõustaja. Ta ühendab oma töös sügava professionaalse pühendumuse ja aktiivse osaluse kogukonnaelus. Rohkem kui 25 aasta pikkune isiklik karskuskogemus ja vabatahtlik töö Eesti vanglates on andnud talle hindamatu vaate sõltuvusprobleemidele ja nende lahendamisele. Villy on läbinud 200 tunnise kogemusnõustaja koolituse ning on Kogemusnõustajate Koja liige, mis tõendab tema pühendumust ja oskusteavet sõltuvusnõustamises.

Alates 2019. aastast on Villy Töömaja tegevjuht. Ta on oluliselt panustanud sotsiaalse ettevõtte ülesehitamisse ja igapäevasesse töösse. Ta juhendab abivajajaid nii individuaalselt kui ka modereerib iganädalast 12 sammul põhinevat grupitööd.

Villy kodanikupanus ulatub kaugemale Töömajast. Ta on Kehtna Valla volikogu liige ja Järvakandi kooli hoolekogu esimees. Need rollid kinnitavad tema soovi aidata kaasa positiivsetele muutustele mitte ainult sõltuvusprobleemidega inimeste eludes, vaid ka laiemalt ühiskonnas. 

Ta suudab oma sütitavates kõnedes kuulajaskonda sügavalt puudutada ning inspireerida, jagades oma rikkalikke kogemusi ja teadmisi viisil, mis äratab usku ja motivatsiooni. Tema võime esineda selgelt ja kaasahaaravalt, on teinud ta nõutud esinejaks konverentsidel ja seminaridel, kus ta rõhutab võimalust muutusteks ja uueks alguseks.

 

Diplomeeritud kogemusnõustaja

Tegevjuht, tööharjutuse juhendaja

Tel +372 55661624

info@toomaja.ee

 

Maarja Võrk

MTÜ TÖÖMAJA TEENUSE- JA PROJEKTIJUHT

 

Maarja on Töömaja kaasasutaja (2019) ja teenusejuht. Ta on hinnatud oma ala spetsialist, kelle panus sotsiaalvaldkonnas on laialt tunnustatud. Tema haridustee hõlmab Tartu Ülikooli Pärnu Kolledži lõpetamist (2020), kus ta omandas rakenduskõrghariduse sotsiaaltöö ja rehabilitatsioonikorralduse alal cum laude, ning magistrikraadi kogukondade arendamise ja sotsiaalse heaolu erialal Tartu Ülikoolis (2022). Tema teadustöö “Sõltuvusprobleemidega tööealiste inimeste kogukonda integreerimine Raplamaal” tõi talle Sotsiaalministeeriumi eripreemia.

Maarja on pälvinud ETKA Andrase aasta õppija eripreemia ja Raplamaa aasta õppija tiitli, mis rõhutavad tema pühendumust ja saavutusi hariduses. Ta on rikastanud oma teadmisi ja oskusi ka rahvusvaheliselt, osaledes praktikal Rootsi sotsiaalses ettevõttes Basta ja omandades teadmisi San Patrignano rehabilitatsioonikeskuses Itaalias.

Töömajas vastutab ta rehabilitatsiooniteenuse juhtimise, projektijuhtimise ja organisatsioonide vahelise koostöö eest. Lisaks otsesele sihtgrupiga  sotsiaalnõustaja tööle, tegutseb Maarja koolitajana, tutvustades Töömaja teenust nii avalikule sektorile kui ka ülikoolides. Töömaja meeskond on saanud tunnustust ka Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni poolt, nimetades nad aasta koostööpartneri nominendiks (2023).

Töömaja meeskonnas on Maarja oluline lüli, toetades oma teadmiste, kogemuste ja pühendumusega ühingu missiooni aidata sõltuvusprobleemidega inimesi.

 

Juhatuse liige

Sotsiaalnõustaja

Tel +372 55667227

vorkmaarja@gmail.com