Olen õnnelik abielumees, viie lapse isa ja Töömaja tegevjuht. Mind motiveerib seda tööd tegema ainult üks teadmine, et parem elu on võimalik. Kuigi see võib vahel tunduda peaaegu võimatu, unistame me igaüks oma südames vabadusest.

Nii ka mina! Kahjuks olin  25 aastasena  oma elu  nii keeruliseks elanud, et ma ei näinud sellel enam mingit mõtet, mõtlesin suitsiidile, ma ei tahtnud enam niimoodi edasi elada. Vangla, kuritegevus, bordellid, peod ja kaklused, need muutusid igapäevaseks. Viimane joomine ja narko tsükkel kestis 58 päeva, ma ei julgenud enam kaineks saada, elu ees tekkis tohutu hirm, kuna olin niipalju sigadusi kokku keeranud. Olin omadega täitsa ummikus.

Tänu Jumalale leidsin väljapääsu, minust sai kristlane  ja  ma vabanesin kõigist elu segavatest sõltuvustest. Nüüdseks olen  seda vabadust saanud maitsta juba üle 25 aasta. Tean ka seda, et see vabadus ei kuulu ainult mulle,  armastan aidata neid, kes maadlevad samade asjadega. Nüüd tean, et  sõltuvusest on väljapääs. Olen õnnelik, et saan teha tööd mis mulle meeldib, näen iga päev inimesi kes on nõus pingutama parama elu nimel. Töömaja  on parim paik kus keerata oma elule teine lehekülg ja hakata kirjutama uut peatükki. Siin me ei vaata sellele kui palju sa oled kurja teinud,  vaid me tahame näha seda head, mida sa saad veel tegema. 

Parem elu on võimalik!